Känner DU för att pröva på Relation coaching för Par, Familjer eller Grupper

Missa inte att Testa en Relations Coach under utbildning.

Intresserad

Ring den du känner för att pröva.

Den Certifierad Relationscoachen hjälper enskilda individer/singlar, parrelationer, kärleksrelationer, familjerelationer, vänskapsrelationer, yrkesrelationer och grupprelationer med att förändra och utveckla deras relationer och deras samarbete på många olika plan till att bli väl fungerade relationer med både glädje och meningsfullhet osv. 

Relationscoachen förenar två världar – den inre och den yttre världen. Vi kommer att jobba med den inre världen b.la med våra tankar, våra känslor, vår längtan, våra värderingar och vår kreativitet, vi kommer att utforskar hur vi kan skapa meningsfullhet i våra liv och i våra relationer. Vi kommer också att arbeta med hur detta ska komma till uttryck i den yttre världen, med b.la våra val och handlingar samt mål och önskningar om framtiden.

RELATIONSCOACH COACHAR ENSKILDA
PAR, FAMILJER & GRUPPER

Maria Pettersson
Fornåsa
0705370564
massage@boremail.com
www.floatingcentret,se

Veronica Winberg
Göteborg
0706 063803
veronica@halsopunkten.org
www.halsopunkten.org

Daniel Bentzer
Falun
070-6271220
daniel.bentzer@inovator.se
www.inovator.se

Hannah Gerner
Stockholm
070/730 60 73
hannahgerner@hotmail.com

Annicha Carlson
Göteborg
0703-065435
annichacarlson@hotmail.com

Christian Malmqvist
Värnamo
0702056021
bibbzter@gmail.com
www.creativelyinsane.com

Kathja Rosberg
Ätran
0733 382 383
kathja.rosberg@gmail.com
www.carpe-punktum.se

Anette Pålsson
Göteborg
073-51 50 660
anette@hypnocenter.se
www.hypnosochkbtkliniken.se
www.hynoscentrum.se
www.hypnocenter.se

Camilla Rudevärn
Göteborg
Camilla.ru@me.com
073 415 52 58

Helena Wahlström
Göteborg
0707-266 485
helena_wahlstrom@hotmail.com

Jessica Wahlström
Östhammar
Nås på 0705-118976

Ingela Kennbranth
Gimo
073-9250369

Katarina Trappvik
Bråna 7
46493 Mellerud
Tel: 070-68 57 008

Nenne Björklund
Bromma
Mob 0708-529819

Annelie Streeting
Fallvägen 7 B
814 70 Älvkarleby
Mobil: 073-568 94 66

Gitte Östling 4 Balance
www.yin.se
gitte@yin.se
0704 411 321
Västerås

Mattias Ram,
Stockholm
076-374 85 55

Marie Winglycke
Vimmerby
070 659 3707

Tikki Stanic
Hägersten
0707-323038

Caroline Falk
Helsingborg
0703724255

Marcus Falk
Helsingborg
tel Marcus: 0709374037.
marcus.olsson1@gmail.com

Evelina Granholm
Uddevalla
evelina_torback@hotmail.com

PAR RELATIONS COACH

Pia Linderos
Borås
Mobil: 0733 644855
pia@linderos.nu

Patricia Westen
Kullavik
tel 0738 516262
patricia.westen@telia.com

GRUPP COACH

Camilla Kihlen
Malmö
Tel 0738-113313

Ewa Kaijser,
Nyköping.
070 5504468

Maria Backelund
Bygatan 8D
33235 Gislaved
070-3924566

Pierre Engström
Meteorgatan 22
415 20 Göteborg
Tfn 070-355 0669
pierre.engstrom@gmail.com

Johanna Kagerup 
Örebro
tel: 0705453980
mail: johanna.kagerup@hotmail.com