I vårt samhälle idag, så tror jag de flesta av oss har någon form av beroende t.ex Alkohol, knark, spel, sex, shopping, socker, självskade beteenden, träning, arbeta för mycket, söka yttre bekräftelse m.fl

Känner DU för att pröva på Coaching Missa inte detta tillfälle
Testa en Beroende & Medberoende Coach under utbildning.SE NEDAN

Endera genom telefon Coaching eller genom fysiskt möte.
Pris enligt överenskommelse

Coachen har de bästa frågorna och du de bästa svaren.

Allan Göransson
Hammenhög
0709 350878
goransson.allan@telia.com
JIMMY ELOFSSON
KLIPPAN
0730802716
jimmy_elofsson@yahoo.se
Gunnil Winther
Sävedalen
0707-777450
gunnilwinther@yahoo.se
Eva-Karin Bergström
Billdal
0739-803 722
Gbg_eva@hotmail.com
forandringskraften.se
Peter Sundén
Hagfors
Tel: 070-63 12 278
sunden92@telia.com
Peter Belin
Västerås
073-088 3005
belin.peter@gmail.com
Ingrid Wennström
Kristinehamn
070 2068454
Ingridwen@gmail.com
Marita Nifwa
Falun
073-142 0424
maritanifwa@hotmail.com
Cecilia Rosenmåne
Tierp
tel. 073-318 18 61
ceciliarosenstjerna@gmail.com
Helena Wennberg
Huddinge
mobil: 076-0205785
e-post: helenawennberg@gmail.com
Ylva Winges
Örebro
0707483602
winges.ylva@gmail.com
Monika Kretschmer Snygg
Göteborg
0703474677
Linda Holmgren
Orrviken.
Tel: 073-0466427
lindaholmgrens@hotmail.com
 
Carina Tellebo
Västerås
Tel nr 070-338 73 29
carinatellebo@live.com

Benita Karlsson
Ärla
0769 435815
benita@lifeharmoni.se
www.lifeharmoni.se

 

Jenny Andersson
Falun
073 9096417
coachingcenter@gmail.com

 

Stig Lindgren
Kramfors
0735 002707
Stig.lindgren@gmail.com


Annalena Holm
Avesta
076-8184669
annalena.holm@hotmail.se

 

Linn Jansson
Sollentuna
0702 270754
linnjansson@live.se

 

Mattias Mogren
Djura
070-2161427
m_mogren@hotmail.com
samtalivardagen.wordpress.com

 

Jenny Andersson
Avesta
070-5576432
jenkaand@hotmail.com

 

Gitte Östling
Västerås
070 4411321
gitte@yin.se
http://yin.se/

 

Florence Hofvander
Arvika
0768 485789
florence.hofvander@outlook.com

 

David Freeland
Katrineholm
073 8994606
davidfreeland@mail.com

 

Mia Scherp
Köping
0737 367 827
mariascherp@hotmail.com